YERELSEN’DE ARAYIN:

DENETİM KURULU

mustafaMustafa DÜNDAR  Denetim Kurulu Başkanı
Osmangazi Belediye Başkanı

1965 Gümülcine doğumlu. İlkokulu Yunanistan’da bitirdi .Orta ve lise tahsilini Türkiye’de tamamladı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan serbest avukatlık yaptı. Batı Trakya Türkleri Dayanışma Derneği Bursa Şubesi’nin Yönetim Kurulu üyeliğini ve üç dönem de başkanlığını yaptı. Adalet ve Kalkınma Partisi’nin kuruluş aşamasında Bursa Osmangazi İlçesi Kurucu Yönetim Kurulu üyeliği ve başkan yardımcılığı görevlerinde bulundu. 3 Kasım 2002 Milletvekili Genel Seçimleri sonucu 22. Dönem AK Parti Bursa Milletvekili olarak parlamentoya girdi.

Türkiye Büyük Millet Meclisi Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Delegasyonu üyesi ve Türkiye Büyük Millet Meclis Dışişleri Komisyonu sözcülüğü görevini üstlendi. Ayrıca Türkiye Büyük Millet Meclisi Türkiye Yunanistan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanlığı’nı yaptı. 29 Mart 2009 Yerel Seçimler’inde Bursa Osmangazi Belediye Başkanı seçildi. Mart  2014 Yerel Seçimler’inde 2. kez Osmangazi Belediye Başkanlığı’na seçilen Dündar, halen görevini icra etmektedir. Evli ve üç çocuk babası olan Dündar İngilizce ve Yunanca bilmektedir. Sendikamızın  20-21 Aralık 2014′de yapılan 4. Olağan Genel Kurulu ve 20 Aralık 2018 tarihinde yapılan V.Olağan Genel Kurul‘nda  Denetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir.


baskan_yusufYusuf ALEMDAR – Denetim Kurulu Üyesi
Serdivan Belediye Başkanı

1966 yılında Trabzon’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’ni işleri nedeniyle yarıda bırakmak zorunda kalan Yusuf Alemdar, Doğu Akdeniz Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun oldu. Uzun yıllar ticaret ile meşgul olduktan sonra 1988 yılında aktif siyasete girdi. 2003 yılında Ak Parti Sakarya İl Başkanı olan Yusuf Alemdar bu görevini 2009 yılına kadar sürdürerek 2009 Yerel Seçimleri’nde Serdivan Belediye Başkanılığı’na seçilmiştir. 2014 Yerel Seçimleri’nde belediye başkanlığı görevine tekrar seçilen Yusuf Alemdar evli ve iki çocuk babasıdır. Sendikamızın  20-21 Aralık 2014′de yapılan 4. Olağan Genel Kurulu ve 20 Aralık 2018 tarihinde yapılan V.Olağan Genel Kurul‘nda  Denetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir.


Ali SAĞLIK – Denetim Kurulu Üyesi
İSU Genel Müdürü

1964 tarihinde İzmit Bağlıca köyünde doğdu.

1987 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Anabilim dalında “İktisadi kalkınmada merkez bankacılığının rolü” başlıklı tezi ile Bilim Uzmanı unvanını aldı.

Eylül 2005’te İSU Genel Müdürlüğüne atandı. Abone İşleri Daire Başkanlığı Tahakkuk ve Faturalama Şube Müdürü,İzmit Şube Müdürü,İçmesuyu ve Kanalizasyon Daire Başkanı ve İşletmelerden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Haziran 2017 tarihinde, Genel Müdür  olarak görevlendirildi.

Halen bu görevi yürütmekte olan Ali Sağlık, evli ve 2’si erkek olmak üzere 3 çocuk babasıdır. Orta derecede İngilizce bilmektedir.