BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
512
2021'DE
BAĞITLANAN TİS
31
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
20

YERELSEN’DE ARAYIN:

DİSİPLİN KURULU


 

Numan ŞEKER – Disiplin Kurulu Üyesi
Bursa Büyükşehir Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı

Aslen Trabzon Çaykara Uzuntarlalı olan Numan Şeker 1959 yılında Erzincan’ın Tercan ilçesine bağlı Mercan Beldesinde doğdu. İlköğrenimine başlamadan önce 7 yaşında Çaykara Uzuntarla’da hafızlığını tamamladı.

Yükseköğrenimini Uludağ Üniversitesi İlahiyat Fakültesinde 1983 yılında tamamladı. Öğretmenliğe başlamadan önce Ağrı Eleşkirt’te vatani görevini yedek subay olarak yaptı. 1986 yılında Din kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni olarak Muğla Dalamana atandı sırasıyla Köyceğiz İmam- Hatip Lisesi, Bursa Cem Sultan Lisesi ve İpekçilik Anadolu İmam Hatip Lisesi olmak üzere toplam 19 yıl Öğretmenlik yaptı.

2005 yılında Bursa Memur- sen İl temsilciliği ve Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanlığına seçilerek 13 yıl boyunca Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşunda görev yaptı.

2018 Ağustos ayında Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına atanarak Bursa Büyükşehir Belediyesinde göreve başladı.
15.05.2019 itibariyle de İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi başkanı olarak görevine devam etmektedir.
Arapça bilen Numan Şeker evli ve beş çocuk babasıdır.


 

Nagihan KARAÇAM  – Disiplin Kurulu Üyesi
Aksaray Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü

1974 Aksaray’da doğan Nagihan KARAÇAM, ilk ve orta öğrenimini Aksaray’da tamamladı. KARAÇAM, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Mart 2016 yılından tibaren Aksaray Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak görev yapmaktadır. 30 Haziran 2020 tarihinde yapılan Yerelsen 6. Olağanüstü Genel Kurulu’nda Disiplin Kurulu üyeliğine seçilmiştir. Evli ve 2 çocuk annesidir.