DİSİPLİN KURULU

Kemal GENÇ – Disiplin Kurulu Üyesi
Rize Belediyesi Başkan Yardımcısı

1968 yılında Rize’de doğdu. İlkokulu Rize’de, Ortaokul, Lise ve Üniversiteyi İstanbul’da okudu. Mesleki kariyer için UNEM Üniversitesi İşletme Bölümü (Uzaktan Eğitim), AÖF Yerel Yönetimler ve Uluslararası İlişkiler eğitimi devam etmektedir. Askerliğini komando olarak Güneydoğuda yaptı.

1989 – 1994 yılları arasında aile şirketi, inşaat, gıda ve turizm firmalarında çalıştı.

1995 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesinde memur olarak göreve başladı. Çeşitli kademelerde görev aldı.

1999- 2004 yılları arasında Eminönü Belediyesi Özel kalem Müdürü ve İdari Mali İşler Müdürü olarak görev yaptı.

2004-2009 döneminde Beyoğlu Belediyesi Özel Kalem Müdürü, Kültür Müdürü ve Basın Yayın koordinatörlüğünü aynı zamanda yürüttü. ( 2007 yılında Başkan Yardımcısı oldu )

30 Haziran 2020 tarihinde yapılan Yerelsen 6. Olağanüstü Genel Kurulu’nda Disiplin Kurulu üyeliğine seçilmiştir.

 


 

İsmail GERİM – Disiplin Kurulu Üyesi
BEBKA Genel Sekreteri

1968 yılında Bursa-Yenişehir’de doğan İsmail GERİM ilk, orta ve lise öğrenimini Yenişehir’de tamamladı. 1989 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi Petrol Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde de çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri lisans programını tamamladı.

Bir süre özel sektörde çalışan ve daha sonra sırasıyla Bursa Şehiriçi Doğalgaz Dağıtım Projesi, BOTAŞ Bursa Doğalgaz İşletme Müdürlüğü, Ankara Bölge Müdürlüğü’nde doğalgaz altyapı projelerinde çalıştı.  Bakü-Tiflis-Ceyhan Ham Petrol Boru Hattı projesinde Ceyhan deniz terminalinden sorumlu olarak temel ve detay mühendislik aşamalarında çalıştı. 2003-2004 yılları arasında BURSAGAZ Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yaptıktan sonraki dört yıl Devlet Planlama Teşkilatı Müsteşarlığı’nda da Madencilik ve Petrol – Petrol Ürünleri sektörlerinde uzman olarak çalışmalar yaptı.

Ocak 2008-Haziran 2017 dönemleri arasında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nde Genel Müdür Yardımcılığı ve Genel Müdür Vekilliği görevlerinde de bulundu. Gerim ayrıca aynı dönemde Türk Standartları Enstitüsü’nde Teknik Kurul ve Genel Kurul üyesi olarak görev aldı. 30 Haziran 2020 tarihinde yapılan Yerelsen 6. Olağanüstü Genel Kurulu’nda Disiplin Kurulu üyeliğine seçilmiştir.

İngilizce bilen, yurtiçi ve yurtdışı ulusal ve uluslararası deneyimleri olan İsmail GERİM evli ve bir çocuk babasıdır.

 


 

Nagihan KARAÇAM  – Disiplin Kurulu Üyesi
Aksaray Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü

1974 Aksaray’da doğan Nagihan KARAÇAM, ilk ve orta öğrenimini Aksaray’da tamamladı. KARAÇAM, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Mart 2016 yılından tibaren Aksaray Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü olarak görev yapmaktadır. 30 Haziran 2020 tarihinde yapılan Yerelsen 6. Olağanüstü Genel Kurulu’nda Disiplin Kurulu üyeliğine seçilmiştir. Evli ve 2 çocuk annesidir.