BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
760
2022'DE
BAĞITLANAN TİS
57
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
23
GÜNCELLENME TARİHİ: 07.04.2023

YERELSEN’DE ARAYIN:

ADAPAZARI’NDA YÜZLER GÜLDÜ

Sendikamız üyelerinden Adapazarı Belediyesi’nde, 96 belediye çalışanını ilgilendiren toplu iş sözleşmesi tarafların karşılıklı anlaşmasıyla masada bitti. İlk oturumuna 27 Ocak 2014 tarihinde başlanan sözleşmenin imza töreni 11 Mart 2014 tarihinde Adapazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda yapıldı.

İŞÇİ (17) (839 x 559)

Sendikamız ile Hizmet İş Sendikası arasında 2 yıllığına düzenlenen toplu iş sözleşmesi imza törenine Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Başkan Yardımcısı Rıdvan Özüm, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Ahmet Öksüzali ve Mali Hizmetler Müdürü Osman Nuri Eker katıldı.  Genel Sekreterimiz Mümtaz Uzun ve sendika uzmanlarımızın hazır bulunduğu toplantıya Hizmet İş Sendikası’ndan Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir ve sendika temsilcileri de iştirak ettiler.

Yoğun katılımın gözlendiği tören öncesinde konuşma yapan Başkan Dişli, iki yıllığına yapılan sözleşmenin her iki tarafı da memnun edecek bir içerikte olduğunu vurgulayarak sözleşmenin herkese hayırlı olmasını diledi.

Başkan Süleyman Dişli’nin konuşmasından sonra sonra 78 maddeden oluşan toplu iş sözleşmesi tarafların imzasıyla yürürlüğe girdi.

İŞÇİ (1) (839 x 559)