BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Akyazı Belediyesi’nde İmzalar Atıldı


1 Şubat Cumartesi 2020.


Yerelsen’in üye kuruluşları arasında yer alan Akyazı Belediyesi’nde 52 işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmesinde sona gelindi. 31.12.2019 tarihinde Akyazı Belediyesi Hizmet Binasında gerçekleşen toplantıda hazırlanan toplu iş sözleşmesi taslağı müzakere edildi.

Toplantıya işveren vekili sıfatı ile katılan Yerelsen’i temsilen Sendika Uzmanlarından Cavit TOKPINAR, Furkan YILDIRIM ve Melih KURAN katıldı. Akyazı Belediyesi’ni ise Başkan Bilal SOYKAN, İnsan Kaynakları Müdürü Selda AKSİMA YAZICI ve Mali Hizmetler Müdürü Dursun ALTUNTAŞ temsil etti. İşçi tarafından ise Hizmet-iş Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut GÖkdemir,  Şube Başkan Yardımcıları Resul  YÜKSEL ve İbrahim YILMAZ Temsilciler Hasan Engin EROĞLU ve Alpaslan BAYRAKTAR hazır bulundu.

Yapılan toplantıda işçi sendikası tarafından hazırlanan taslağın üzerinde yapılan müzakerelerde anlaşma sağlanmıştır. İmzaların atılmasından önce yapılan temenni konuşmalarında Akyazı Belediye Başkanı Bilal SOYKAN yeni dönem için imzalananan toplu  iş sözleşmesinin iki tarafa da hayırlı olmasını temenni etmiştir. Temenni konuşmalarının ardından yapılan imza töreni ile sözleşme bağıtlanmıştır.