BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
786
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
6
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
30
GÜNCELLENME TARİHİ: 05.02.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Afyonkarahisar’da Görüşmeler Sürüyor


27 Aralık Perşembe 2018.

Yerelsen’in üye kuruluşlarından Afyonkarahisar Belediyesi’nde 95 işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sürüyor. 13.12.2018 tarihinde Afyonkarahisar Belediyesi’nde gerçekleşen son toplantıda sözleşme ile ilgili taraflar arasında görüşmelerin devam etmesine karar verildi.

Belediye hizmet binasında gerçekleşen toplantıda Belediyeyi Başkan Yardımcısı Ziya ARI, İnsan Kaynakları Müdürü Zafer TAN ve İnsan Kaynakları Şefi Serdar ÇETİNKAYA temsil etti. Toplantıya işveren vekili sıfatı ile dahil olan Yerelsen’i ise sendika uzmanlarından Hasan TENLİK ve Murat ASLAN temsil etti. İşçi tarafının da hazır bulunduğu toplantıda Belediye-İş Şube Başkanı Yücel ŞAHİN, Başkan Yardımcısı Mehmet SELMAN, Şube Mali Sekreteri A.Bahadır ÇELİKKAYA hazır bulundu.

Toplantı, Belediye Başkan Yardımcısı Ziya ARI’nın temenni konuşması ile başladı. ARI konuşmasında yeni başlayan toplu iş sözleşmesi sürecinin hem kuruma hem de işçilerimize hayırlı olmasını diledi. Akabinde gerçekleştirilen görüşmede 73 maddelik taslağın 20 maddesi müzakere edildi. 18 maddenin kabul edildiği görüşmede 2 madde ise ertelendi.