BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
512
2021'DE
BAĞITLANAN TİS
31
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
20

YERELSEN’DE ARAYIN:

Ahbel Ahmetli Belediyesi A.Ş’de Görüşmeler Sonuçlandı

Ahbel Ahmetli Belediyesi A.Ş.’de bir süredir devam eden toplu iş sözleşmesi görüşmeleri 03.12.2020 tarihindeki son görüşme ile sonuçlandı. Toplamda 49 işçiyi ilgilendiren toplantıda yapılan değerlendirme sonucunda toplu iş sözleşmesine imzalar atıldı.

Yerelsen’in işveren vekili sıfatı ile katıldığı toplantıda sendika uzmanlarından Murat ASLAN ve sendika personeli Emirhan ANDİÇ hazır bulunurken şirketi temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin ATAR katılım gösterdi. Toplantıda işçi tarafını temsil eden Hizmet-İş Sendikası’ndan ise Hizmet-iş Manida Şube Başkanı Turan KARAFİL  ve İşyeri Temsilcileri hazır bulundular.

Olumlu bir atmosferde gerçekleşen görüşmelerde kalan maddeler üzerine yapılan müzakereler sonucunda anlaşma sağlandı. Sözleşme sonrası yapılan temenni konuşmalarında Ahmetli Belediye Başkanı Ahmet ALHAN, yeni dönem için imzalananan toplu iş sözleşmesinin iki tarafa da hayırlı olmasını temenni etti. Ayrıca görüşmelerin masada bitmesinin de kendilerini memnun  ettiğinin altını çizdi.