BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
786
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
6
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
30
GÜNCELLENME TARİHİ: 05.02.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Akbelde’de Görüşmeler Başladı


20 Kasım Cuma 2020.

Yerelsen’in üye kuruluşları arasında yer alan Akbelde Taahhüt Yatırım Pazarlama Sağlık Hizmetleri A.Ş ile yürütülen toplu iş sözleşmesi başladı.

Akbelde hizmet binasında gerçekleşen toplantı, Yerelsen’in çeşitli temaslarının ardından başladı. Toplantıya Akbelde’yi temsilen Şirket Müdürü Feyzi BORA katıldı. Yerelsen’in işveren vekili sıfatı ile dahil olduğu toplantıda sendika uzmanlarından Murat ASLAN ve Furkan YILDIRIM hazır bulundu. Sözleşme görüşmelerinde işçi tarafını temsil eden Hizmet-İş sendikasından ise Hizmet-iş Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut GÖKDEMİR,  Şube Başkan Yardımcıları Resul  YÜKSEL ve İbrahim YILMAZ ile Şube Denetim Kurulu Başkanı Hasan Engin EROĞLU katılım sağladı.

172 işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmelerinde işçi tarafının hazırladığı taslak görüşüldü. Sözleşme görüşmeleri başlamadan yapılan temenni konuşmalarında Akbelde Şirket Müdürü Feyzi BORA yeni dönem için görüşmelerine başlanan toplu  iş sözleşmesinin iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ettiğini dile getirdi.