BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
512
2021'DE
BAĞITLANAN TİS
31
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
20

YERELSEN’DE ARAYIN:

Alanya Eğitim Semineri

 
 
 
 
 
Sendikamız, İş hayatının aktörleri olan işçi ve işverenlere yönelik sunduğu eğitim seminerlerine bir yenisini daha ekledi. 2008 yılının ilk eğitimini Antalya Falez Otel´de gerçekleştiren sendikamız, bu yılın son eğitim semineri için Alanya Bera Hotel’i seçti.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

26-30 Kasım 2008 tarihleri arasında Alanya/Antalya Bera Hotel’de, Belediye Başkanları ve Belediye Görevlilerine yönelik olarak “Siyaset ve Ahlak”, “Siyaset ve Marka Yönetimi”, “Siyasal Reklam”, “Siyasal İletişim”, “AB Sürecinde Yeni Belediyecilik Vizyonu”, “Seçmen Davranışına Etki Eden Faktörler”, “Medya İlişkileri Yönetimi”, “İhale Mevzuatı”, “Yıllara Sari Yapım İşlerinin Muhasebeleştirilmesi” , “SGK Mevzuatı” konularını içeren hizmetiçi eğitim seminerini başarı ile icra etmiş bulunmaktadır.

 
 

Eğitim Seminerine Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, bağlı kuruluş ve iştirakleri ile Kocaeli ve Sakarya´da bulunan sendikamıza üye belediyelerin yanı sıra Kütahya, Karabük ve Antalya illerinden Belediye Başkanı, Belediye Başkan Yardımcısı, Genel Sekreter, Genel Sekreter Yardımcısı, Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcısı, Daire Başkanı, Şube Müdürü, Şef, teknik personel ve büro personelleri düzeyinde yaklaşık 250 kişi katıldı.

 
 

Eğitim programı süresince Belediye Başkanları ve Belediye Yöneticileri olarak iki farklı grup haline ayrılan katılımcılara alanında uzman kişiler tarafından eğitim verildi.

Eğitim Semineri kapsamında Belediye Başkanlarına;

-Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Prof. Naci BOSTANCI, Siyaset ve Ahlak,

-Aydın Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Can BİLGİLİ, Siyaset ve Marka Yönetimi,

-Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Görevlisi Doç. Dr. İzzet BOZKURT, Siyasal Reklam,

– Aydın Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Zeynep KARAHAN USLU, Siyasal İletişim,

– Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Görevlisi Yrd. Doç. Dr. Hüseyin YAYMAN, AB Sürecinde Yeni Belediyecilik Vizyonu,

– ANAR-Genel Müdürü Dr. İbrahim USLU, Seçmen Davranışına Etki Eden Faktörler,

– Ufuk ÇARŞIBAŞI, Medya İlişkileri Yönetimi

konularında sunum gerçekleştirmişlerdir.

 
 

Belediye Yöneticilerine ise;

-ÇSGB E. İş Müfettişi-Hukuk Danışmanı Mehmet KOÇAK, SGK Mevzuatı,

-Sayıştay Uzman Denetçisi Fikret ÇÖKER, İhale Mevzuatı

hakkında sunum gerçekleştirmişlerdir.

 
 

Eğitim seminerine, programın son gününde katılımcılar için düzenlenen Gala Yemeği ile son verildi. Gala yemeği başlangıcında Genel Başkanımız Münir KARALOĞLU’nun gerçekleştirdiği teşekkür konuşmasının akabinde Genel Başkanımız ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim KARAOSMANOĞLU tarafından katılımcılara sertifikaları takdim edildi. Son olarak çekilen toplu fotoğraf ile eğitim semineri son buldu.