BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
786
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
6
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
30
GÜNCELLENME TARİHİ: 05.02.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Altındere Belediyesi’nde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı…


1 Ağustos Cuma 2008.

 
 
 
 
 
 
İmza törenine Sendikamız Genel Başkan Vekili Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU, Altındere Belediye Başkanı Mehmet ÇAKMAK, Sendikamız uzmanları Hasan TENLİK ve İzzettin AS, Hizmet-İş Kocaeli Şube Sekreteri Ali EKER ve teşkilatlanma sekreteri Ali AKÇAY, Altındere Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Şenol ÇAKMAK ile Belediye çalışanları katıldılar.
 
 
 
 
 
 
 
Törende konuşan Sendikamız Başkan Vekili Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU “İyi bir sözleşmeye daha hep birlikte imza attık. Bu sözleşmenin müzakere sürecinde katkı sağlayan sendika yetkililerine, Belediye Başkanına ve ekibime teşekkür ederim” dedi.
 
Ayrıca “ YERELSEN’in sadece Toplu İş Sözleşmesi akdeden bir kurum olmadığını, aynı zamanda üye kuruluşlar arasındaki işbirliğinin sağlanmasına katkıda bulunduğunu” ifade etti.
 
 

Belediye Başkanı Mehmet ÇAKMAK ise; sözleşmenin masada bitirilmesinden dolayı memnuniyetini ifade ederek yapılan sözleşmenin herkes için hayırlı olmasını diledi.

 

Hizmet-İş Şube Sekreteri Ali EKER ise; Toplu İş Sözleşmesinin bitirilmesinde Sendikamız yetkilileri ile Belediye Başkanının gösterdiği iyi niyete teşekkür ederek, sözleşmenin tüm Belediye çalışanlarına hayırlı olmasını diledi.