BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
786
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
6
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
30
GÜNCELLENME TARİHİ: 05.02.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Amasya’da Görüşmeler Başladı


13 Ocak Cuma 2017.

Sendikamızın üyelerinden Amasya Belediyesi’nde 2017 yılında akdedilecek toplu iş sözleşmesinin ilk oturumu yapıldı.  11 Ocak 2017 tarihinde YERELSEN ile Hizmet İş Sendikası arasında gerçekleşen ve 130 işçiyi ilgilendiren ilk oturum Amasya Belediyesi’nde gerçekleştirildi.

Görüşme öncesinde sendika uzmanlarımızdan bilgi alan Başkan Cafer Özdemir, yapılacak sözleşmenin her iki taraf içinde hayırlı olmasını diledi.

Sözleşme oturumuna Başkan Cafer Özdemir, Başkan Yardımcısı Mehmet Dümen, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yusuf Yıldız, Mali Hizmetler Müdürü M. Ali Karaköse’nin yanı sıra işveren temsilcisi olarak sendikamız uzmanlarından Hasan Tenlik ve Murat Aslan katıldı. Toplantıda işçi sendikası yetkililerinden Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı İsmail Pazar ile sendika yetkilileri hazır bulundu.

Yapılan görüşme sonunda işçi sendikası tarafından sunulan 62 maddelik sözleşme teklif taslağındaki 15 maddenin kabul edilmesine, kalan maddelerin ise ertelenerek bir sonraki oturumda görüşülmesi karar verildi.