BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Başiskele Belediyesinde İmzalar Atıldı


15 Haziran Cuma 2018.

Yerelsen’in üye kuruluşlarından Başiskele Belediyesi’nde 67 işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmesi imzalandı. Başiskele Belediyesi’ni temsilen sürece katılan Yerelsen ve işçi tarafını temsil eden Hizmet-İş sendikası arasında devam eden görüşmeler 19.01.2018 tarihinde tamamlandı.

Yerelsen’in çeşitli temaslarının ardından gerçekleşen görüşmede Sendika Genel Sekreteri Mümtaz UZUN, Sendika Uzmanlarından Hasan TENLİK ve Murat ASLAN hazır bulunurken, belediyeyi temsilen Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin AYAZ, İnsan Kaynakları Müdürü Sinan ÖZDENKAYA görüşmelerde yer aldı. İşçi tarafını ise Hizmet-iş Kocaeli Şube Başkanı İdris ERSOY, Şube Sekreteri Muharrem Subaşı Şube Eğitim Sekreteri İbrahim ÖZKARAASLAN, Baştemsilci  Aşkın DOĞAN, Temsilci Şamil AĞSAKALLI, Temsilci Sezgin ÖZGÜR temsil etti.

67 işçi için hazırlanan toplu iş sözleşmesinin imzalanması ile sonuçlanan toplantıda Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin AYAZ, yeni dönem için imzalananan toplu iş sözleşmesinin iki tarafa da hayırlı olmasını temenni etti. Ayrıca masada bitmesinin de kendilerini memnun  ettiğinin altını çizdi.