BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Bozüyük Belediyesi’nde TİS Heyecanı Başladı


6 Aralık Çarşamba 2017.

Yerelsen’in üyelerinden Bozuyük Belediyesi’nde yeni dönem için toplu iş sözleşmesi heyecanı başladı. Yerelsen’in işveren vekili olarak dahil olduğu sözleşme görüşmelerinin ilk toplantısı 15 Kasım 2017 tarihinde Bozüyük Belediyesi’nde yapıldı.

Yerelsen’in çeşitli temaslarının ardından yapılan toplantıda, Bozüyük Belediyesi’ni Belediye Başkan Yardımcıları Mustafa YÜRÜKCÜ ve Nazmi KURU ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Naci TURA temsil etti. Yerelsen’in toplantıya Yerelsen Uzmanı Cavit TOKPINAR ve Danışman Ertuğrul ÖZCAN ile iştirak ederken, işçi tarafını ise Belediye İş Şube Başkan Yardımcısı Kemal AZAK, Şube Mali Sekreteri Adnan YILDIZ, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet MORİPEK ve Alirıza YILMAZ ile Baş Temsilci Ersel PİŞKİNEL temsil etti.

Toplamda 90 işçiyi ilgilendiren Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin ilk toplantısı olumlu bir havada geçti. Toplantıda işçi sendikası tarafından hazırlanan 45 maddelik taslağın ilk 18 maddesi kabul edilirken, 2 maddenin ise ertelenmesine karar verildi.