BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
813
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
33
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
12
GÜNCELLENME TARİHİ: 01.07.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Canik Belediyesi’nde İmzalar Atıldı


11 Şubat Pazartesi 2019.

Yerelsen’in üye belediyelerinden Canik Belediyesi’nde 15 işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmeleri mutabakatla sonuçlandı. 07.02.2019 tarihinde Canik Belediyesi’nde gerçekleşen toplantı olumlu bir atmosferde geçti.

Yerelsen’in çeşitli temaslarının ardından başlayan toplantıya Canik Belediyesi’nden Yazı İşleri Müdürü Gökay ERKAN, Maaş Tahakkuk Şefi İsa BAYRAK ve Personel Özlük Şefi Yaşar Kemal ÇETİNER katıldı. Yerelsen’in işveren vekili sıfatı ile dahil olduğu toplantıda sendika uzmanlarımızdan Hasan TENLİK ve Murat ASLAN hazır bulundu. Toplantıda işçi tarafını ise Hizmet-İş sendikası temsil etti. Sendika yetkililerinden Samsun Şube Başkanı Ziya UZUN ve Şube Sekreteri Arif ÇELİK toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde işçi tarafını temsil ettiler.

Görüşme öncesinde Canik Belediye Başkanı Osman GENÇ yaptığı temenni konuşmasında yeni dönem için imzalanan toplu iş sözleşmesinin iki tarafa da hayırlı olmasını dilediklerini ifade etti. Ayrıca sözleşme görüşmelerinin masada bitmesinin kendilerini memnun ettiğinin altını çizdi.

15 işçiyi ilgilendiren sözleşmenin kalan maddeleri üzerinde yapılan müzakareler sonucunda anlaşma sağlanarak toplu iş sözleşmesi imzalandı.