BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
786
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
6
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
30
GÜNCELLENME TARİHİ: 05.02.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Çayırova Belediyesi’nde Toplu İş Sözleşmesi Heyecanı Başladı


20 Kasım Pazartesi 2017.

Yerelsen’in üyelerinden olan Çayırova Belediyesi’nin yeni dönemde gerçekleştireceği toplu iş sözleşmesi için görüşmeler başladı. İşveren vekili sıfatıyla sendikamız tarafından başlatılan görüşmelerin ilk toplantısı ise 9 Kasım 2017 tarihinde gerçekleşti.

Sendikamız Çayırova Belediyesi’nde gerçekleşen ilk toplantıdan önce çeşitli temaslarda bulundu. Toplantıda Çayırova Belediyesi’ni İnsan Kaynakları Müdürü Hasan KARAGÖZ, işveren vekili olarak sendikamızı Yerelsen Genel Sekreteri Av. Mümtaz UZUN, Yerelsen Uzmanı Hasan TENLİK ve Murat ASLAN temsil ederken işçi tarafını ise Hizmet İş Kocaeli Şube Başkanı İdris ERSOY, Baştemsilcisi Hüseyin IRMAK ve Necmi ÇELİK temsil etti.

Sözleşme görüşmelerinden önce bir konuşma yapan Çayırova Belediye Başkanı Şevki DEMİRCİ ise yeni dönem için imzalanacak sözleşmenin iki taraf için de hayırlı olmasını temenni ettiği ifade etti.

Çayırova Belediyesi’nin 80 işçisini kapsayan toplu iş sözleşmesinin ilk toplantısında Hizmet İş tarafından sunulan 65 maddelik taslağın ilk 7 maddesi kabul edilirken 1 maddenin ise ertelenmesine karar verildi.