BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
786
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
6
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
30
GÜNCELLENME TARİHİ: 05.02.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Çayırova’da İlk Oturum


5 Şubat Perşembe 2015.

2 (1152 x 676)

Sendikamız üyelerinden Çayırova Belediyesi’nde bu yıl akdedilecek toplu iş sözleşmesinin ilk oturumu yapıldı. 03 Şubat 2015 tarihinde Yerelsen ile Hizmet İş Sendikası arasında gerçekleştirilen ilk oturum Çayırova Belediyesi’nde gerçekleştirildi.

Görüşme öncesi her iki sendikayı da ağırlayan Başkan Şevki Demirci, sözleşme süreci hakkında genel bilgi aldı. Görüşmelerin her iki taraf için de hayırlı olmasını dileyen Demirci sözleşmenin uzlaşıyla, masada sonuçlanmasının en büyük temennileri olduğunu dile getirdi.

Başkan Şevki Demirci ile görüşüldükten sonra toplantıya geçildi. Sözleşme oturumuna Çayırova Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Yağcı, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Hasan Karagöz’ün yanı sıra işveren temsilcisi olarak Genel Sekreterimiz Av. Mümtaz Uzun, Genel Sekreter Yardımcımız Yahya Bilgin, sendikamız uzmanlarından Mete Bilgin ve Yavuz Altınışık katıldı.  Toplantıda işçi sendikası yetkililerinden Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı İdris Ersoy ile sendika yetkilileri hazır bulundu.

Açılış görüşmesi sonunda işçi sendikası tarafından sunulan teklif taslağındaki dört maddenin kabul edilmesine, kalan maddelerin ise bir sonraki oturumda görüşülmesi karar verildi.