BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Darıca’da Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı


29 Mart Perşembe 2018.

Darıca Belediyesi’nde 80 işçiyi kapsayan toplu iş sözleşmesi için görüşmeler tamamlandı. Belediyenin hizmet binasında 26 Mart 2018 tarihinde gerçekleşen toplantıda işveren vekili sıfatı ile Yerelsen de yer aldı.

Yerelsen’in çeşitli temaslarının ardından olumlu bir havada başlayan görüşmelerde Darıca Belediyesi’ni Darıca Belediye Başkanı Şükrü KARABACAK, İnsan Kaynakları Müdürü İlknur KARADUMAN, Mali Hizmetler Müdürü Muhammet Akşit temsil etti. Yerelsen uzmanları Hasan TENLİK, Murat ASLAN ve Cavit TOKPINAR görüşmelerde yer aldılar. Toplantıda işçi tarafını temsil eden Hizmet-İş’ten ise Hizmet-iş Kocaeli Şube Başkanı İdris ERSOY, Şube Mali Sekreteri İbrahim ÇINAR , Baştemsilci Ceyhan DEMİR, Temsilci Mustafa YAZAR iştirak ettiler.

Görüşmede taraflar kalan maddeler üzerinde mutabık kalarak toplı iş sözleşmesini imzalamışlardır. Sözleşmenin imzalanmasından sonra bir konuşma yapan Darıca Belediye Başkanı Şükrü KARABACAK, yeni dönem için imzalananan toplu iş sözleşmesinin hem kurumumuza hem işçilerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Emeği geçen başta Yerelsen ekibine ve tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum dedi.