BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
512
2021'DE
BAĞITLANAN TİS
31
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
20

YERELSEN’DE ARAYIN:

DERİNCE’DE TOPLU SÖZLEŞME SEVİNCİ

Sendikamız üyelerinden Derince Belediyesi’nde uygulanmak üzere akdedilecek toplu iş sözleşmesi görüşmeleri nihayete erdi. Derince Belediyesi’nde işveren adına görüşmelere katılan sendikamız ile Hizmet-İş Sendikası arasında gerçekleşen toplu iş sözleşmesi 03 Şubat 2014 tarihinde Derince Belediyesi’nde düzenlenen törenle imzalandı.

DERİNCE 2 (1710 x 855)

Sendikamız ile Hizmet İş Sendikası yetkilileri arasında gerçekleşen toplu iş sözleşmesi imza töreninde Derince Belediyesi’ni Belediye Başkanı Dr. Azizi Alemdar ve İnsan Kaynakları Müdürü Hüseyin Parlak temsil etti. İşveren tarafında sendikamız adına Genel Sekreterimiz Mümtaz Uzun’un yanı sıra Genel Sekreter Yardımcımız Yahya Bilgin, sendika uzmanlarımızdan Hasan Tenlik ve Yavuz Altınışık yer aldı.

Derince Belediyesi çalışanlarını temsilen Hizmet İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy, yönetim kurulu üyelerinden Muharrem Subaşı, İbrahim Özkaraaslan, baş temsilci İsa Tan ve işyeri temsilcileri katıldı.

Tören açılışında söz alan Derince Belediye Başkanı Dr. Aziz Alemdar “Belediye başkan adayı olsaydım ve başkanlığa devam etseydim bu sözleşmeyi içime sindirmiş olarak devam ettirirdim. Dolayısıyla bunun vermiş olduğu vicdani huzur ve rahatlıkla bu sözleşmeyi imzalıyorum. Allah hayırlı uğurlu etsin” dedi.

DERİNCE 1 (1710 x 1140)