BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 04.04.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Dilovası’nda imzalar atıldı…


29 Mart Pazartesi 2010.


 

 

 

 

Katılım yüksekti

 


Toplantıya YERELSEN Genel Başkan vekili Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU YERELSEN Genel Sekreteri Mümtaz UZUN ve YERELSEN uzman personeli ve işçi sendikası adına Genel İş Sendikası yetkilileri ve Dilovası Belediye Başkanı Cemil YAMAN başta olmak üzere belediye yöneticileri, belediye encümenleri katıldı.

 

 

 

 

 

 


  

Belediye adına YERELSEN

 Dilovası Belediyesinde yapılan toplu iş sözleşmesi görüşmeleri Dilovası Belediyesi adına YERELSEN(Yerel Yönetimler Kamu İşverenleri Sendikası), Belediye çalışanları adına ise Belediyede örgütlü Genel iş sendikası tarafından yürütüldü. Belediye Başkanı Cemil YAMAN yaptığı konuşmasında çalışanlarına ellerinden gelen en iyi şartlara göre ücret artışı yaptıklarını ve çalışanların refah düzeylerinin kendileri için çok önemli olduğunu vurguladı.

 

 


 

Çöpoğlu:’’YERELSEN kısa zamanda çok işler başardı’’

 Törende YERELSEN adına konuşma yapan YERELSEN Genel Başkan Vekili Dr Mustafa ÇÖPOĞLU ; YERELSEN’in geçmişi hakkında kısa bir bilgi verdikten sonra, bu sözleşmenin YERELSEN’in kısa fakat başarılı geçmişinde yapılan 70. toplu iş sözleşmesi olması münasebetiyle kendileri içinde ayrı bir önem arz ettiğine vurgu yaparak; Dilovası Belediyesinde yapılan bu sözleşmenin YERELSEN tarafından 2010 yılı içinde yapılan ilk sözleşme olduğunu dile getirdi.

 

 


 

Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU sözleşmenin tüm taraflara hayırlı olmasını dileyerek konuşmasını noktaladı. Toplantıda söz alan diğer konuşmacılarda sözleşmenin herkese hayırlı olmasını dileyerek tüm tarafları tebrik ettiklerini ifade ettiler.