BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Erenler Belediyesi’nde İlk Oturum Heyecanı


6 Nisan Pazartesi 2015.

BSN_9849

Sendikamız üyelerinden Sakarya’ya bağlı Erenler Belediyesi’nde toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde ilk toplantı yapıldı. 27 Mart 2015 tarihinde Erenler Belediyesi’nde yapılan toplantıya  sendikamızdan Genel Sekreter Av. Mümtaz Uzun’un yanı sıra Genel Sekreter Yardımcısı Yahya Bilgin ve sendika uzmanlarımızdan Cavit Tokpınar ve Yazı İşleri Müdürü Özkan Gügercin katıldı.

Toplantı öncesi Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ziyaret edilerek sözleşme süreci hakkında bilgi verildi. Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Başkan Öztürk, çalışanlara imkanları doğrultusunda en iyiyi vermek istediklerini ve iş barışının sağlanmasını arzu ettiklerini söyledi. Görüşmelerde her iki tarafa da başarılar dileyen Öztürk, sözleşmenin şimdiden taraflara hayırlı olmasını diledi.

Hizmet İş Sendikası yetkililerince yapılan görüşme sonucunda işçi sendikasının yapmış olduğu sözleşme teklif taslağı üzerindeki maddelerden dördünün kabul edilmesine kalan maddelerin ise bir sonraki toplantıda görüşülmesine karar verildi. Geçilen maddeler tutanak altına alındıktan sonra bir sonraki toplantının günü ve yeri belirlenerek toplantıya son verildi.