BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
512
2021'DE
BAĞITLANAN TİS
31
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
20

YERELSEN’DE ARAYIN:

Erenler’de İlk Oturum Yapıldı

2 (972 x 567)

Sakarya’nın Erenler Belediyesi’nde toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde ilk toplantı yapıldı. 3 Şubat 2017 tarihinde Erenler Belediyesi’nde yapılan toplantıya Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ün başkanlığında sendikamız uzmanlarından Yavuz Altınışık,  Cavit Tokpınar ve Belediye Başkan Yardımcısı Ali Akdeniz katıldı. Hizmet İş Sendikasından ise Sakarya Şube Başkanı M. Mesut Gökdemir’in yanı sıra sendika yetkililerinden Osman Kasapoğlu, Ertuğrul Aktaş ve işyeri temsilcileri iştirak etti.

Toplantı öncesi Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ziyaret edilerek sözleşme süreci hakkında bilgi verildi. Görüşmelerde her iki tarafa da başarılar dileyen Öztürk, sözleşmenin şimdiden taraflara hayırlı olmasını diledi.

Taraflar arasında yapılan görüşme sonucunda işçi sendikasının yapmış olduğu sözleşme teklif taslağı üzerindeki maddelerden on beş maddenin kabul edilmesine kalan maddelerin ise bir sonraki toplantıda görüşülmesine karar verildi. Geçilen maddeler tutanak altına alındıktan sonra bir sonraki toplantının günü ve yeri belirlenerek toplantıya son verildi.