BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
760
2022'DE
BAĞITLANAN TİS
57
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
23
GÜNCELLENME TARİHİ: 07.04.2023

YERELSEN’DE ARAYIN:

Fındıklı Belediyesi’nde Anlaşma Sağlandı

Yerelsen’in üye kuruluşlarından Fındıklı Belediyesi’nde toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sona erdi. 20.02.2019 tarihinde Fındıklı Belediyesi Hizmet binasında gerçekleşen toplantıda 16 işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşma sağlandı.

Yerelsen’in çeşitli temaslarının ardından başlayan toplantıda Fındıklı Belediyesi’ni Yazı İşleri Müdürü Mehmet ERTOREN ve Mali Hizmetler Müdür Vekili V. Feyzi ÖZGÜMÜŞ temsil etti. Yerelsen’in işveren vekili olarak katıldığı toplantıda sendika uzmanlarımızdan Hasan TENLİK ve Murat ASLAN’da yer aldı. Toplantıda işçi tarafını temsil eden Belediye-İş Sendikası’ndan ise Trabzon Şube Yetkilisi Yaşar KASPAR ve Temsilci Müfit ŞEN katılım gösterdi.

16 işçiyi ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde Fındıklı Belediye Başkanı Adnan ÖZBALABAN yaptığı konuşmada yeni dönem için imzalanan toplu iş sözleşmesinin iki tarafa hayırlı olmasını temenni etti. Ayrıca görüşmelerin masada bitmesinin de kendilerini memnun ettiğinin altını çizdi. Temenni konuşmalarının ardından başlayan müzakerelerde kalan maddeler üzerinde yapılan mutabakat ile anlaşma sağlandı.