BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
786
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
6
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
30
GÜNCELLENME TARİHİ: 05.02.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

FINDIKLI BELEDİYESİ’NDE İLK OTURUM


10 Şubat Pazartesi 2014.

 Yeni üyelerimizden Rize’ye bağlı Fındıklı Belediyesi’nde işveren vekili olarak sendikamız aracılığı ile ilk toplu iş sözleşmesi görüşmesi yapıldı. 10 Şubat 2014 tarihinde Yerelsen ile Fındıklı Belediyesi’nde örgütlü olan Belediye İş Sendikası arasında yapılan ilk oturum Fındıklı Belediyesi’nde gerçekleştirildi.

Toplantı öncesi makamında ziyaret edilen Fındıklı Belediye Başkanı Adnan Özbalaban’la yapılan ön görüşme sonrası toplu iş sözleşmesi görüşmesine geçildi. Toplu iş sözleşmesi görüşmesine Fındıklı Belediyesi’nden Yazı İşleri Müdürü Mehmet Ertören ve Mali Hizmetler Müdürü Feyzi Özgümüş katıldı. İşveren vekili olarak sendikamız uzmanlarından Hasan Tenlik ve Yavuz Altınışık’ın da hazır bulunduğu toplantıya belediye çalışanlarını temsilen Belediye İş Sendikasından Trabzon Şube Başkanı Numan Öztürk, sendika yetkilileri ve çok sayıda belediye çalışanı katıldı.

Yapılan ilk oturum sonrasında işçi sendikasının 44 maddelik teklif taslağındaki idari maddelerden 37 maddenin kabulüne karar verilirken kalan maddelerin görüşülmesi ise ileri bir tarihe ertelendi.

FINDIKLI TOPLU (1710 x 665)