BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 04.04.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Fuar’da Sözleşme İmzalandı…


9 Haziran Pazartesi 2008.

 

 

 

 

 

 

İmza törenine Sendikamız Genel Başkanı Münir KARALOĞLU, Sendikamız Başkan Vekili Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU, Genel Sekreterimiz Av. Halil ÜSTÜNDAL, Fuar Müdürü Feyzi UTAŞ, Koop-İş Genel Mali Sekreteri Metin GÜNEY, Koop-İş Sakarya Şube Başkanı Şevket ULUSİNAN ve şube yetkilileri ile Kocaeli Fuar çalışanları katıldılar.

 

 

 

 

 

 

 


 

Sendikamız Genel Başkanı Münir KARALOĞLU imza törenindeki konuşmasında  “Dün Gölcük Belediyesinin sözleşmesini imzaladık. Bu gün de burada Fuar Müdürlüğü’nün sözleşmesini imzalayacağız. Bu sözleşmenin müzakere sürecinde emeği geçenlere ve ekibime teşekkür ediyorum”. dedi. Ayrıca, günlük yevmiyeye verilen 6 YTL’nin  % 20 oranında bir ücret zammı olduğunu, böylelikle Fuar’da çalışan ve düşük ücret alanların ücretlerinin bu sözleşmeyle düzeltildiğini” ifade ederek, sözleşmenin herkese hayırlı olmasını diledi. 

 


Koop-İş Sakarya Şube Başkanı  Şevket ULUSİNAN da “Sözleşmenin masada bitmesinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek sözleşmenin tüm çalışanlara hayırlı olmasını diledi.

 

           


 

İmza töreni sonrasında işyeri  sendika temsilcileri tarafından işçiler adına, Sendikamız Genel Başkanı Münir KARALOĞLU, Sendikamız Başkan Vekili Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU, Genel Sekreterimiz Av. Halil ÜSTÜNDAL ile Fuar Müdürü Feyzi UTAŞ’a teşekkür plaketi verildi.