BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Genel Başkan Toçoğlu’dan Seçim Tebriği


3 Kasım Salı 2015.

Genel Başkanımız Zeki Toçoğlu 1 Kasım 2015 Milletvekili Genel Seçimleri sonucunda tek başına iktidar olan Ak Parti’yi tebrik etti. Güven ortamının tesisi ve ekonomik istikrarın hız kazanması temennisinde bulunan Toçoğlu sandığa yansıyan millet iradesine her kesimin saygıyla yaklaşması gerektiğini vurguladı.

“7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinin tekrarı mahiyetindeki 1 Kasım 2015 seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum.

Demokratik ilkeler çerçevesinde aziz milletimizin büyük bir olgunlukla sandıkta gösterdiği milli irade birlik ve beraberliğimizin perçinlenmesine yönelik net bir sonuç ortaya koymuştur.

1 Kasım 2015 Genel Seçim sonuçları milli iradenin, demokrasinin, huzur ve güven ortamının sandığa yansımasıdır.

Sandığa yansıyan bu iradeye her kesimin saygı duyacağına inanıyor ve alınan sonucun Türkiye’nin huzur ve refahına, ekonomik istikrarına hız katmasını temenni ediyorum.

1 Kasım 2015 Genel Seçimleri neticesinde tek başına iktidar olan Adalet ve Kalkınma Partisi’ni, Genel Başkan ve Başbakan Sayın Ahmet Davutoğlu’nu ve tüm teşkilat üyelerini gösterdikleri bu başarı dolayısıyla gönülden kutluyorum.”

Zeki TOÇOĞLU

YERELSEN Genel Başkanı