BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
786
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
6
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
30
GÜNCELLENME TARİHİ: 05.02.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

GENEL BAŞKANIMIZDAN BAYRAM MESAJI


25 Temmuz Cuma 2014.

Birlik, beraberlik ve dayanışma ikliminin ruhumuza sindiği güzel bir Ramazan ayı sonunda mübarek bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Böyle güzel bir güne erişmenin vesilesiyle tüm vatandaşlarımızın mübarek Ramazan bayramınızı en kalbi duygularımla kutluyorum. Sevinçle idrak ettiğimiz bu güzel bayramın ülkemiz, milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını diliyorum.

Milletçe tek yürek olduğumuzun, bir ve birlikte bulunduğumuzun en açık göstergesi olan böylesi günlerin milli birlik ve beraberliğimizi perçinlediğine inanıyor ve her günümüzün bayram havasında geçmesini temenni ediyorum.

Dargınların barıştığı, kardeşlik duygularının kabardığı böylesi günlerin sürekliliği elbette ki milletçe göreceğimiz güzel günlerin de garantisi olacaktır. Binlerce yıldır hür ve müstakil yaşamamızın en başat nedenlerinden biri böyle mübarek günlerin vesilesiyle birlik ve beraberlik içinde birbirimize sımsıkı sarılmamızdır.  Bu birlik ve beraberliğin ebediyete kadar devam etmesi ise en büyük temennimizdir.

Sevinç ve huzurla idrak ettiğimiz bu mübarek günlerde dünyanın başka yerlerinde bizler kadar şanslı olmayan insanların da bulunduğunu bir an olsun hatırdan çıkarmamalıyız. Bu kapsamda Filistin, Suriye gibi ülkelerde yaşanan insanlık dramının biran önce sona ermesi için dua ediyor ve bütün STK’ları, uluslararası kurum ve kuruluşları bu katliamlara dur demesi için göreve çağırıyoruz.

Diğer yandan yaklaşan Cumhurbaşkanı seçimlerinin ülkemize ve milletimize hayırlı sonuçlar doğurmasını temenni ediyor bu duygu ve düşüncelerle şahsım ve sendikam adına, daha nice bayramlarda buluşmak üzere sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.

Zeki TOÇOĞLU
Yerelsen Genel Başkanı