BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

GENEL BAŞKANIMIZDAN BAYRAM MESAJI


4 Ağustos Pazar 2013.

Milli ve dini bayramlar binlerce yıldır yaşadığımız bu topraklardaki birlik ve beraberliğin olgunlaşmasına vesile olan en önemli mayalarımızdandır. Millet olarak gündelik tartışmalarda içinde çıkamadığımız sorunların çözümünü bayramların birleştirici gücüyle aşacak imkânlara sahibiz.  Bu vesileyle barış, kardeşlik ve bereket iklimini tüm benliğimizle idrak ettiğimiz Ramazan ayının getirdiği huzurla mübarek bir bayram gününe daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Birlik ve beraberlik, hoşgörü ve dayanışma gibi duyguların en yoğun şekilde hissedildiği bu mübarek bayramların tüm sıkıntılarımıza çözüm getireceğine inanıyor ve bütün günlerimizin bayram havasında geçmesini temenni ediyorum.

Ramazan bayramı vesilesiyle en büyük gücümüz olan birlik ve beraberliğimizin daha da pekişeceğine ve kardeşlik ikliminin toplumun bütün alanlarında hissedileceğine inanıyorum.

Şahsım ve sendikamız Yerelsen adına, tüm üyelerimizin, ülkemizin ve bütün İslam âleminin Ramazan Bayramını en içten duygularımla kutluyor, tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Zeki TOÇOĞLU / Genel Başkan