BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 04.04.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Genel Başkanımızın Sendikamızın çalışmalarıyla ilgili açıklaması…


12 Kasım Cuma 2010.

 

YERELSEN’in hizmet ağı genişliyor

 


Sendikamızın 2010 yılında hayata geçirilen ve 2011 yılındaki hedeflenen projeleri yapılan toplantıyla gözden geçirildi. Genel Başkanımız Zeki Toçoğlu, Yalova ve Çankırı illerinin üyelik başvurularının imzalandığını belirterek üye sayımızın 55’e ulaştığını belirtti.   


 


 


PROJELER MASAYA YATIRILDI


Üyelerinin mevzuat ve toplu iş sözleşmelerinden doğan hak ve menfaatlerini koruyucu, iş ve çalışma şartlarını, verimliliği artıracak şekilde düzenleyici çalışmalarına devam eden YERELSEN, Kocaeli’deki genel merkez binasında, devam eden ve hedeflenen çalışmalarını masaya yatırdı. Toplantıda Genel Başkanımız Zeki Toçoğlu, Yönetim Kurulu üyemiz Ersin Yazıcı ve Başkan Vekilimiz Dr. Mustafa Çöpoğlu yer aldı.


 


ÜYE SAYISI 55’E ÇIKTI


Toplantıda konuşan  Genel Başkanımız Zeki Toçoğlu 2005 yılında kurulan sendikamızın kısa zamanda Türkiye’de örgütlendiğini ifade ederek bu doğrultuda ülkenin yararına olacak hizmetlere devam edeceklerini kaydetti. Başkan Toçoğlu, son olarak Yalova ve Çankırı’nın üyelik başvurularının imzalandığını açıklayarak üye sayısının 55’e çıktığını böylece geniş bir yelpazeye ulaştıklarını söyledi.


 


İL BAZINDA 9 ÜYE


Başkanımız Zeki Toçoğlu, merkezi Kocaeli’nde bulunan ve Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdüren YERELSEN’in yeni imzalar ile Sakarya Kocaeli, Bolu, Düzce, Bilecik, Kırıkkale, Aksaray, Çankırı ve Yalova olmak üzere il bazında 9 üye sayısına ulaştığını ifade etti. Bu rakamın ülke genelinde yüzde 10’un üzerinde bir rakam olduğunu hatırlatan Toçoğlu, hizmet ağını genişletmeye devam edeceklerini kaydetti. Toçoğlu ayrıca yurtiçi ve yurtdışı eğitim programlarının süreceğini ifade ederek tüm Türkiye’nin ve YERELSEN ekibinin Kurban Bayramlarını kutladı.