BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
760
2022'DE
BAĞITLANAN TİS
57
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
23
GÜNCELLENME TARİHİ: 07.04.2023

YERELSEN’DE ARAYIN:

Geyve’de Görüşmeler Başladı

2-972-x-648

Geyve Belediyesi’nde sendikamız aracılığıyla, 29 belediye işçisini ilgilendiren yeni dönem toplu iş sözleşmesi görüşmeleri başladı. 27 Aralık 2016 tarihinde yapılan ilk oturum Geyve Belediye’sinde yapıldı.

Oturum öncesinde Başkan Murat Kaya makamında ziyaret edilerek sözleşme içeriği hakkında bilgilendirildi. Sözleşme sürecinin hayırla sonuçlanması temennisinde bulunan Başkan Kaya, belediye olarak imkanlarımız ölçüsünde işçilerimiz için elimizden geleni yapacağız dedi. Daha sonra Hizmet İş Sendikası yetkilileri ile görüşmelere geçildi. Görüşmelere Geyve Belediyesi’ni temsilen sendikamız uzmanlarından Yavuz Altınışık, Cavit Tokpınar ve belediye yetkililerinden Muhasebe Personeli Fuat Barutçu katıldı. Belediye çalışanlarını ise Hizmet İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut Gökdemir, sendika yetkilileri ile işyeri temsilcileri temsil etti. 

Yapılan görüşme sonunda Hizmet İş Sendikası tarafından verilen 79 maddelik teklif taslağındaki 58 maddenin kabul edilmesine kalan maddelerin ise bir sonraki oturumda görüşülmesine karar verildi.