BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Gölcük Belediyesi’nde İmzalar Atıldı…


9 Haziran Pazartesi 2008.

 

 

 

 

 

 

 

 

İmza törenine Sendikamız Genel Başkanı Münir KARALOĞLU, Sendikamız Başkan Vekili Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU, Genel Sekreterimiz Av. Halil ÜSTÜNDAL, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet ELLİBEŞ, Hizmet-İş Kocaeli Şube yetkilileri ile Belediye çalışanları katıldılar.

 

 

 

 

 


 

Törende konuşan Sendikamız Genel Başkanı Münir KARALOĞLU “Güzel bir görüşme sürecinin yaşandığını, Toplu iş sözleşmesi görüşme sürecinde Yerelsen ve Hizmet-İş Şube yetkililerinin sorumlu sendikacılık anlayışı ile masaya geldiğini ve iyi bir sözleşmeye birlikte imza attıklarını ifade etti. Ayrıca, imkânlar ölçüsünde verilebilecek en iyi  ücreti verdiklerini belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

 


 

Belediye Başkanı Mehmet ELLİBEŞ konuşmasında “Göreve seçildiğim günden bu yana belediyeyi evim, sizleri de ailem olarak gördüm. Bu gün sizleri mutlu görmek beni de mutlu etti. Bu Toplu iş sözleşmesi herkese hayırlı olsun” dedi.  


 


Hizmet-İş Kocaeli Şube Başkanı İdris ERSOY ise, “Sözleşmenin  bitirilmesi noktasında Sendikamız yetkilileri ile Belediye Başkanının gösterdiği iyi niyete teşekkür ederek, sözleşmenin hayırlı olmasını diledi.”  


 


 

Davul zurna eşliğinde  halay çekerek kutlanılan sözleşmenin sonunda  taraflar birlikte bir hatıra fotoğrafı çektirdiler.