BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Gölcük Belediyesi’nde toplu iş sözleşmesi görüşmeleri başladı


12 Nisan Pazartesi 2010.

İşveren adına YERELSEN

 

 

 

Gölcük Belediyesi’nde çalışan işçilerin merakla beklediği 2010 yılı toplu iş sözleşme görüşmelerine başlandı.YERELSEN’in üyesi bulunan Gölcük Belediyesi’nin görüşmelerini işveren adına yürüten YERELSEN, görüşmelere tam kadro olarak iştirak etti. Genel Sekreter Mümtaz Uzun ve uzmanlar Hasan Tenlik, Yahya Bilgin ve Mete Bilgin’den oluşan YERELSEN ekibi sözleşme görüşmelerinin sağlıklı ve yasalara uygun bir şekilde yürütülmesi için gerekli çalışmaları tamamlayarak masadaki yerini aldı.

 

 

 

 

 

 

Başkan Ellibeş:”Sözleşme şimdiden tüm taraflara hayırlı olsun”

 

Yapılan ilk oturuma başkanlık eden Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş;”Ellerindeki imkanlara göre çalışan personele en iyi imkanları sunacaklarını belirterek, sözleşmenin tüm taraflara şimdiden hayırlı olmasını dilerim”dedi.

 

Yapılan ilk oturuma Başkan Ellibeş ve YERELSEN personeli dışında Başkan yardımcısı İbrahim Tektaş ile Hizmet iş sendikası Kocaeli şube yöneticileri ve Gölcük Belediyesi işyeri temsilcileride katıldı.

 

Tarafların hayırlı olsun temennilerinden sonra başlayan görüşmelerde bazı idari maddelerde anlaşma sağlandı. İlk görüşme olması dolayısıyla kısa tutulan görüşmeler 21 Nisan tarihinde devam edilmek üzere sonlandırıldı.