BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Gölköy Belediyesi’nde Görüşmeler Başladı


5 Ocak Cuma 2018.

Yerelsen’in üye belediyelerinden olan Gölköy’de Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri başladı. 03 Ocak 2018 tarihinde Gölköy Belediyesi’nde düzenlenen ilk toplantı ile birlikte sözleşme görüşmelerine geçildi.

Yerelsen’in Gölköy Belediyesi’ndeki temaslarının ardından yapılan toplantıda Gölköy Belediye’sini temsilen Başkan Yardımcısı Murat Emre ÖMERUSTAOĞLU, Belediye Yazı İşleri Müdürü Ümit KATIRCI yer alırken, işveren vekili sıfatı ile iştirak eden Yerelsen’i ise Sendika uzmanlarından Hasan TENLİK ve Murat ASLAN temsil etti. Görüşmelerde işçi tarafını temsil eden Belediye-İş Sendikası’ndan ise Ordu Şube Başkanı Yusuf KIR ve Temsilci Özgür AKKAYA toplantıya katıldı.

Sözleşme görüşmelerinden önce temenni konuşması yapan Gölköy Belediye Başkanı Ali Kemal MERT yeni dönem için imzalanacak toplu  iş sözleşmesinin hem belediyemize hemde işçilerimize hayırlı olmasını temenni etti.

Gölköy Belediyesi’nin 7 işçisini kapsayan Toplu İş Sözleşmesi’nin ilk görüşmesinde işçi sendikasının hazırladığı 59 maddelik taslağın 19 maddesi kabul edilirken 1 maddenin ise ertelenmesine karar verildi.