BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Gördes Belediyesi’nde İlk Oturum Yapıldı


29 Eylül Salı 2015.

gördes 2015

Sendikamız üyelerinden Gördes Belediyesi’nde akdedilecek toplu iş sözleşmesinin ilk oturumu yapıldı. 29 Eylül 2015 tarihinde Yerelsen ile Hizmet İş Sendikası arasında gerçekleştirilen ilk oturum Gördes Belediyesi’nde gerçekleştirildi.

Görüşme öncesinde sendika uzmanlarımızdan bilgi alan Başkan Muhammet Akyol, görüşmelerin sağlıklı bir şekilde yürümesi temennisinde bulunarak sözleşmenin hem Gördes Belediyesi’ne hem de çalışanlara hayırlı sonuçlar getirmesini diledi.

Sözleşme oturumuna Gördes Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Fatih Şener’in yanı sıra işveren temsilcisi olarak Yerelsen Genel Sekreter Yardımcısı Yahya Bilgin ve sendikamız uzmanlarından Cavit Tokpınar katıldı.  Toplantıda işçi sendikası yetkililerinden Hizmet İş Sendikası Manisa Şube Başkanı Turan Karafil ile işyeri temsilcisi hazır bulundu.

Yapılan görüşme sonunda işçi sendikası tarafından sunulan 64 maddelik sözleşme teklif taslağındaki 27 maddenin değerlendirilmesi yapıldı. Toplantı sonunda 19 maddenin kabul edilmesine, kalan maddelerin ise bir sonraki oturumda görüşülmesi karar verildi.