BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
760
2022'DE
BAĞITLANAN TİS
57
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
23
GÜNCELLENME TARİHİ: 07.04.2023

YERELSEN’DE ARAYIN:

Hendek Belediyesi’nde İmzalar Atıldı…

 
 
 
 
 

İmza törenine Sendikamız Genel Başkanı Münir KARALOĞLU, Başkan Vekilimiz      Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU, Hendek Belediye Başkanı Ali İNCİ, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Gevher, Sendikamız uzmanları Hasan TENLİK ve Av. Semih TÜREYEN, Hizmet-İş Sakarya Şube Başkanı Fahrettin KÜTÜKÇÜ, Hendek Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Abdurrahman SEMİZ ve Yazı İşleri Müdürü Hilmi ÖZKOYUNCU ile Belediye çalışanları katıldılar.

 
 
 
  
 
 

Törende konuşan Sendikamız Genel Başkanı Münir KARALOĞLU “Yerelsen’in Belediye adına Toplu Sözleşme pazarlığı yapan işveren sendikası olduğunu belirterek, güzel bir görüşme sürecinin yaşandığını, Yerelsen ve Hizmet-İş Şube yetkililerinin iyi bir sözleşmeye birlikte imza attıklarını, imkânlar ölçüsünde verilebilecek en iyi ücreti verdiklerini ifade etti. Ayrıca, KARALOĞLU  ” işverenin işçilerine sahip çıkmasının sevindirici bir olay olduğunu” dile getirerek, emeği geçenlere teşekkür etti.

 
 

Belediye Başkanı Ali İNCİ konuşmasında, belediye işçilerinin çok gayretli çalıştıklarını ifade ederek, “Sizlerle birlikte Hendek’in çehresini değiştirdik. Başarılı hizmetlere hep birlikte imza attık. Aldığınız ücret hepinize hayırlı olsun” dedi. Ayrıca Yerelsen yetkilileri ile Hizmet-İş yetkililerine Toplu İş Sözleşmesi müzakerelerindeki yapıcı tavırlarından dolayı teşekkür ederek sözleşmenin herkese hayırlı olmasını diledi.

 

Hizmet-İş Sakarya Şube Başkanı Fahrettin KÜTÜKÇÜ ise, Belediye Başkanı Ali İNCİ’ye işçi haklarına göstermiş olduğu saygıdan ve çalışanlara sahip çıkmasından dolayı teşekkür etti. Ayrıca, sonucun her iki tarafı da mutlu ettiğini belirterek sözleşmenin herkese hayırlı olmasını diledi.

 
 

Toplu İş Sözleşmesi imza töreni sonrasında taraflar birlikte bir hatıra fotoğrafı çektirdiler.