BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

HENDEK’TE SÖZLEŞME TAMAMLANDI


18 Temmuz Cuma 2014.

Sendikamız üyelerinden Hendek Belediyesi’nde uygulanmak üzere akdedilecek toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sona erdi. Hendek Belediyesi’nde işveren adına görüşmelere katılan sendikamız ile Hizmet-İş Sendikası arasında gerçekleşen ve 70 belediye işçisini ilgilendiren toplu iş sözleşmesi 17 Temmuz 2014 tarihinde Hendek Belediyesi’nde imzalandı.

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, Yerelsen Genel Sekreter Yardımcısı Yahya Bilgin, Uzman Cavit Tokpınar’ın attığı imzalarla toplu iş sözleşmesi tamamlandı. Yerelsen Genel Sekreter Yardımcısı Yahya Bilgin, Hendek Belediyesi’nde yapılan sözleşme sonucunun her iki tarafı da memnun edecek bir içerikte olduğunu ve yapılan sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı olmasını diledi.

18 aylığına düzenlenen ve 69 maddeden oluşan sözleşmenin imzalanması sonrasında bir açıklama yapan Başkan İnci, sözleşmenin hayırlı olmasını dileyerek “ İşçilerimizin bir yıllık toplu iş sözleşmesini tamamladık. İki tarafı da memnun edecek olan sözleşmede idari maddeler ile işçi ücretlerine yönelik maddeler üzerinde uzlaşmaya varıldı. Her iki tarafa da hayırlı olsun” dedi.