BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
760
2022'DE
BAĞITLANAN TİS
57
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
23
GÜNCELLENME TARİHİ: 07.04.2023

YERELSEN’DE ARAYIN:

İkizce Belediyesi’nde Sözleşme İmzalandı

Sendikamızın yeni üyelerinden Ordu’nun İkizce Belediyesi’nde uygulanmak üzere akdedilecek toplu iş sözleşmesi görüşmeleri nihayete erdi. İkizce Belediyesi’nde işveren adına görüşmelere katılan sendikamız ile Belediye-İş Sendikası arasında gerçekleşen toplu iş sözleşmesi 18 Şubat 2016 tarihinde her iki tarafın da mutabakatıyla masada bağıtlandı.

Sendikamız ile Hizmet İş Sendikası yetkilileri arasında gerçekleşen toplu iş sözleşmesi anlaşma töreninde İkizce Belediyesi’ni Belediye Başkanı Bahri Söğüt, Yazı İşleri Müdürü Yusuf Alparslan ve Muhasebe Sorumlusu Zekeriya Arslan temsil etti. İşveren tarafında ise YERELSEN adına sendikamız uzmanlarından Hasan Tenlik ve Murat Aslan yer aldı.

İkizce Belediyesi çalışanlarını temsilen Belediye İş Sendikası Ordu Şube Başkanı Yusuf Kır, Şube Mali Sekreteri Erkan Türkmen, Metehan Yurdakul ve işyeri temsilcileri katıldı.

İkizce Belediyesi’nde üç yıllığına akdedilen anlaşma imza toplantısında konuşan Başkan Söğüt yapılan sözleşmenin her iki taraf için de memnun edici olduğunu söyleyerek katkılarından dolayı sendikamız YERELSEN’e teşekkür etti.