BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

İZAYDAŞ’ta Toplu Sözleşme Görüşmeleri Devam Ediyor


18 Şubat Perşembe 2016.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İZAYDAŞ’ın toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin üçüncü oturumu sendikamızda gerçekleştirildi. İlk oturumu 5 Ocak 2016 tarihide başlayan sözleşme görüşmelerinin üçüncü oturumuna 17 Şubat 2016 tarihinde YERELSEN binasında devam edildi.

İZAYDAŞ çalışanlarını ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin üçüncü oturumuna İZAYDAŞ’ı temsilen, Genel Müdür Yardımcısı Bayram Karakuş, Mali ve İdari İşler Müdürü Savaş Akpolat, İnsan Kaynakları Şefi Zafer Kayı’nın yanı sıra Genel Sekreterimiz Mümtaz Uzun katıldı.

İZAYDAŞ işçilerini temsil eden TES-İŞ Sendikası tarafında ise TES-İŞ Adapazarı Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu, sendika yönetim kurulu ve işyeri temsilcileri hazır bulundu.

Yapılan müzakere sonucunda sosyal ve idari  maddelerden 19 madde üzerinde mutabık kalındı. Ücrete ilişkin maddelerin görüşülmesi ise bir sonraki oturuma ertelendi. Görüşmelerin her iki tarafa da hayırlı sonuçlar doğurması temennilerinde bulunularak bir sonraki müzakere tarihi 04 Mart 2016 olarak belirlendi.