BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

İzmit Belediyesi’nde İmzalar Atıldı…


26 Mayıs Pazartesi 2008.


 
 
 
İzmit Belediye Başkanlığı bünyesinde çalışan yaklaşık 400 işçiyi kapsayan Toplu iş sözleşmesi 20.05.2008 günü Belediye hizmet binası önünde imzalandı.

 

  
 
İmza törenine Sendikamız Başkan Vekili Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU, Sendikamız Genel Sekreteri Av. Halil ÜSTÜNDAL, İzmit Belediye Başkanı Halil Vehbi YENİCE ile Genel-İş  TİS. Daire Başkanı İsmail ÖZHAMARAT, Genel-İş Kocaeli Şube yetkilileri ve Belediye çalışanları katıldılar.
 
 
 
 

 
Törende konuşan Sendikamız Başkan Vekili  Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU “ Genel-İş Şube yetkililerinin sözleşme sürecinde sadece sendikacılık yaparak sorumlu ve ilkeli bir tavır sergilediklerini, müzakerelerde her iki tarafın da çıkarlarını  göz önünde bulundurduklarını, böylece sözleşmenin masada bitmesine katkıda bulunduklarını” ifade etti. Ayrıca, masada biten sözleşmenin en iyi sözleşme olduğunu ifade ederek, emeği geçenlere teşekkür etti
 
 

 
Belediye Başkanı H.Vehbi YENİCE konuşmasında “Çalışanlarımız sadece belediyenin işini görmüyor, İzmit halkına da hizmet ediyorlar. Biz, Belediye olarak bir çok ödül aldık. Bu ödülleri çalışanlarımızla hep birlikte aldık. Çalışan arkadaşlarımızla gurur duyuyoruz. Bu Toplu iş sözleşmesi herkese hayırlı olsun” dedi.  
 
 

Genel-İş Toplu İş Sözleşmesi Daire Başkanı İsmail ÖZHAMARAT ise, “Böylesine güzel manzaralara hasrettik. Sözleşmenin masada bitmesinin heyecanı içerisindeyiz. Belediye Başkanlarımız bizlerin işverenleri değil, halkımızın temsilcileridir. Bizler, İzmit halkına hizmet eden ve hizmet alan konumundayız. Bizlere bundan sonra düşen görev, elimizden gelen en iyi şekilde hizmet üretmektir.” dedi. 

 
 

Davul zurna eşliğinde  halay çekerek kutlanılan sözleşmenin sonunda Genel-İş  TİS. Daire Başkanı ÖZHAMARAT, Başkan YENİCE’ye teşekkür plaketi verdi.