BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Kahramanmaraş Belediyesi’nde TİS Görüşmeleri Başladı


21 Kasım Perşembe 2019.

Yerelsen, üye kuruluşları ile gerçekleştirdiği toplu iş sözleşmesi görüşmelerini Kahramanmaraş Belediyesi’nde sürdürüyor. 11.11.2019 tarihinde Kahramanmaraş Belediyesi hizmet binasında gerçekleşen görüşmede 224 işçiyi ilgilendiren sözleşme görüşmeleri olumlu bir atmosferde gerçekleştirildi.

Yerelsen’in çeşitli temaslarının ardından başlayan görüşmelerde Kahramanmaraş Belediyesi’ni Genel Sekreter Yardımcısı Nihat YILDIZ, İnsan Kaynakları ve Eğitim Daire Başkanı Fikret GÜLTEKİN ile Bordro ve Tahakkuk Şube Müdür V. Yasin HAVAN temsil etti. Yerelsen’i ise sendika uzmanlarımız Cavit TOKPINAR ve Melih KURAN temsil etti. İşçi tarafı adına görüşmelere katılan Hizmet-İş Sendikası’ndan ise Şube Başkanı Ömer ÇINAR, Şube Başkan Yardımcısı Vahit MENGİLLİ, Denetim Kurulu Üyesi Remzi KÖMÜR ve TİS Uzmanı Alpaslan FEDAKAR hazır bulundu.

Toplantıda işçi tarafının hazırladığı 66 madde ve ek disiplin cetvelinden oluşan taslak metin üzerinde görüşmeler yapıldı. Toplantı sonucunda 40 madde üzerinde anlaşma sağlanırken 16 madde ve ek disiplin cetveli üzerindeki görüşmeler ise bir sonraki toplantıya ertelendi.