BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Karasu, Serdivan ve Kurtköy Belediyelerinde Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri


18 Şubat Pazartesi 2008.

 

 

 

 

Üyelerimiz Serdivan, Karasu ve Kurtköy Belediye Başkanlıklarında uygulanmak üzere akdedilecek Toplu İş Sözleşmesi müzakerelerinin ilk toplantıları 5, 7 ve 13 Şubat tarihlerinde gerçekleştirildi.

 

 

 


5 Şubat tarihinde Serdivan Belediye Başkanlığı hizmet binasında gerçekleştirilen ve 92 işçiyi ilgilendiren Toplu iş sözleşmesi görüşmelerine sendikamız yetkilileri, Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Kardan, Yazı İşleri Müdürü A. Orhan Arancı ve Hizmet-İş sendikası Sakarya şube yetkilileri katıldı. İlk toplantıda 18 madde üzerinde müzakere yapıldı. Karşılıklı tekliflerin görüşüldüğü toplantı olumlu bir hava içerisinde iyi niyet temennileri ile son buldu.

      

Karasu Belediye Başkanlığında yaklaşık 68 işçiyi ilgilendiren Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerine ise 7 Şubat tarihinde belediye hizmet binasında başlanıldı. Sendikamız yetkilileri ile birlikte Belediye adına Belediye Başkan Yardımcısı Ali Yavuzyiğit ve Muhasebe Müdürü Tekin Doğan ve Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube yetkililerinin hazır bulunduğu toplantıda 18 madde üzerinde müzakere yapıldı.Sakarya ili üyelerimizden Kurtköy Belediye Başkanlığında 13 Şubat tarihinde başlanılan Toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde ise 27 madde üzerinde müzakere yapıldı. Belediye Başkanı Hayati Arıcı ile Yazı İşleri Müdürü Belediye adına toplantıda yer aldı.