BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Karesi Kent Hizmetleri A.Ş.’de TİS Görüşmeleri


23 Eylül Çarşamba 2020.

Karesi Kent Hizmetleri A.Ş ve Hizmet-İş arasında gerçekleşen toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin ilk toplantısı 18.092020 tarihinde gerçekleştirildi. Yerelsen’in işveren vekili sıfatı ile dahil olduğu toplantı olumlu bir atmosferde gerçekleşti.

Yerelsen’in temaslarının ardından başlayan toplantıya Karesi Kent Hizmetleri A.Ş.’yi Genel Müdür Uğur TÜRKMEN temsil ederken Yerelsen’den ise sendika uzmanları Hasan TENLİK ve Murat ASLAN katıldı. Toplantıda işçi tarafında yer alan Hizmet-İş Sendikası’nı ise Hizmet-iş Balıkesir Şube Başkanı Savaş DAL,  Başkan Yardımcıları  Arif ÖZALTIN, Mehmet DEMİRAY ve Mustafa ÇAN temsil etti. Toplantıda taraflar temenni konuşmaları yaparken Karesi Kent Hizmetleri A.Ş Genel Müdürü Uğur TÜRKMEN yeni dönem için imzalanacak toplu  iş sözleşmesinin iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ettiklerini dile getirdi.

Temenni konuşmalarının ardından işçi sendikasının hazırladığı taslağın görüşüldüğü toplantılarda işçi ilk 14 maddesi kabul edilirken diğer maddeler üzerinde erteleme yapılmasına karar verildi.