BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
512
2021'DE
BAĞITLANAN TİS
31
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
20

YERELSEN’DE ARAYIN:

Katılımcılara Sertifikaları Verildi

14 (972 x 648)

Sendikamızın yurt içi eğitim faaliyetleri çerçevesinde düzenlediği eğitim semineri sonrasında 34 belediye ve belediyelere bağlı kurumdan katılımcı 67 üye personeline sertifikaları verildi.

21-23 Ekim 2015 tarihleri arasında Holiday Inn İstanbul Airport Hotel’de Çalışma Mevzuatı kapsamında 4857 sayılı İş Kanunu, 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve 6552 sayılı Kanunla Alt İşveren Kurumunda Yapılan Yeni Düzenlemeler ve Değişiklikler başlığı altında İnsan Kaynakları yöneticisi ve personeline yönelik dört saatlik eğitim verildi.

Eğitim sonrasında katılımcılara teşekkür eden sendikamız Genel Başkan Vekili Dr. Mustafa Çöpoğlu yapılan eğitimin yararlı olduğunu söyledi.

Çöpoğlu “Sendika olarak eğitimi önemsiyor ve kuruluşumuzdan beri üyelerimize zaman zaman çeşitli konularda eğitim seminerleri veriyoruz. Çalışmalarımızın daha kaliteli olması adına eğitimin hayatımızın her alanında etkin olarak yer almasını önemsiyoruz. Eğitime katılan arkadaşlara teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.  Yapılan eğitim sonrasında Genel Başkan Vekilimiz Dr. Mustafa Çöpoğlu tarafından katılımcılara sertifikaları takdim edildi.

Sertifika Töreninden Kareler