BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Kestel Belediyesi’nde Görüşmeler Devam Ediyor


12 Mayıs Salı 2015.

kestel2 (1296 x 864)

Yeni üyelerimizden Kestel Belediyesi’nde işveren vekili olarak sendikamız aracılığı ile yapılan ilk toplu iş sözleşmesi görüşmelerine devam edildi. 12 Mayıs 2015 tarihinde Yerelsen ile Kestel Belediyesi’nde örgütlü olan Hizmet İş Sendikası arasında yapılan ikinci oturum Kestel Belediyesi’nde gerçekleştirildi.

Toplantı öncesi makamında ziyaret edilen Kestel Belediye Başkanı Yener Acar’la yapılan ön görüşme sonrası toplu iş sözleşmesi görüşmesine geçildi. Toplu iş sözleşmesi görüşmesine Kestel Belediyesi’nden Başkan Yardımcısı Muzaffer Ertem, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü İsmail Kaplan, Mali Hizmetler Müdürü Bayram Ali Ceylan ve belediye avukatı Hatice Köse katıldı. İşveren vekili olarak sendikamız Genel Sekreteri Avukat Mümtaz Uzun ve Yavuz Altınışık’ın da hazır bulunduğu toplantıya belediye çalışanlarını temsilen Hizmet İş Sendikasından Genel Denetim Kurulu Başkanı Recep Özkan, Genel Sekreter Yardımcısı Avukat İsmail Özgüven, Şube Başkanı Mehmet Keskin ve sendika yetkilileri katıldı.

Yapılan ikinci oturum sonrasında işçi sendikasının 87 maddelik teklif taslağındaki idari maddelerden 27 maddenin kabulüne karar verilirken kalan maddelerin görüşülmesi ise ileri bir tarihe ertelendi.

kestel3 (1296 x 864)