BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
512
2021'DE
BAĞITLANAN TİS
31
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
20

YERELSEN’DE ARAYIN:

Kestel’de İlk Oturum

 

Sendikamız üyelerinden Kestel Belediyesi’nde işveren vekili olarak yaptığımız toplu iş sözleşmesi görüşmeleri başladı. 18 Mayıs 2017 tarihinde sendikamız ile Hizmet İş Sendikası arasında yapılan ilk oturum Kestel Belediyesi’nde gerçekleştirildi.

Toplantı öncesi makamında ziyaret edilen Kestel Belediye Başkanı Yener Acar’la yapılan ön görüşme sonrası toplu iş sözleşmesi görüşmesine geçildi. Toplu iş sözleşmesi görüşmesine Kestel Belediyesi’nden Başkan Yardımcısı Muzaffer Ertem, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü İsmail Kaplan, Mali Hizmetler Müdürü Ali Ceylan katıldı. İşveren vekili olarak sendikamız Genel Sekreter Yardımcısı Yahya Bilgin ve Melih Kuran’ın da hazır bulunduğu toplantıya belediye çalışanlarını temsilen Hizmet İş Sendikasından Bursa Şube Başkanı Mehmet Keskin ve sendika yetkilileri katıldı.

Yapılan ilk oturum sonrasında işçi sendikasının 87 maddelik teklif taslağındaki idari maddelerden 28 maddenin kabulüne karar verildi. Kalan maddelerin görüşülmesi ise ileri bir tarihe ertelendi.