BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
512
2021'DE
BAĞITLANAN TİS
31
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
20

YERELSEN’DE ARAYIN:

Kocaali’de İlk Oturum

Sendikamız üyelerinden Sakarya’nın Kocaali Belediyesi’nde yapılacak olan toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin ilk oturumu yapıldı. 11 Şubat 2016 tarihinde yapılan oturum Kocaali Belediye Başkanlığı Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Sözleşme görüşmesi öncesinde sendikamız yetkilileri tarafından ziyaret edilen Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar sözleşme süreci ile ilgili bilgi aldı.

Görüşmelere Kocaali Belediyesi’ni temsilen Belediye Başkanı Ahmet Acar, Başkan Yardımcısı Cemal Angın ve Mali Hizmetler Müdür vekili Raşit Sevindik’in yanı sıra sendikamız Genel Sekreter Yardımcısı Yahya Bilgin ile sendika uzmanlarımızdan Cavit Tokpınar ve Ertuğrul Özcan katıldı.

Hizmet İş Sendikası ile sendikamız arasında gerçekleştirilen başlangıç görüşmesine Hizmet İş sendikasından Sakarya şube başkanı Mehmet Mesut Gökdemir, sendika yetkilileri  ve işyeri temsilcisi katıldı.  Yapılan görüşmeler sonucunda Hizmet İş Sendikası tarafından verilen 84 maddelik teklif taslağındaki üç maddenin kabul edilmesine, kalan maddelerin ise bir sonraki oturumda görüşülmesine karar verildi. Bir sonraki oturum ise 18 Şubat  tarihine ertelendi.