BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
512
2021'DE
BAĞITLANAN TİS
31
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
20

YERELSEN’DE ARAYIN:

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde İlk Toplantı…

 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve İSU Genel Müdürlüğünde çalışan yaklaşık 4000 işçiyi ilgilendiren yeni dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin ilk toplantısı 12.02.2008 günü Kocaeli Büyükşehir Belediyesi encümen salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya Genel Başkanımız Münir Karaloğlu ile Başkan Vekilimiz Dr. Mustafa Çöpoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanı Süleyman Büyükşahin, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Kadir Erol, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Bayram Çolakoğlu; İSU adına Genel Müdür Yardımcısı Aziz Temiz, İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetler Daire Başkanı Mustafa Giray katıldı.

 

 

 

 

 

Ayrıca, Belediye-İş Sendikası adına Eğitim, Basın, Yayın Genel Sekreteri Bayram Özkan, Toplu İş Sözleşmesi Genel Sekreteri Erdoğan Kefeli, Belediye-İş Kocaeli 1 No’lu Şube Başkanı Osman Suat Kalyoncu, Başkan Yardımcısı Veli Göl ve işyeri sendika temsilcileri katıldılar.

 


 

Genel Başkanımız Münir Karaloğlu; “Çalışanlar bizim işçilerimiz. Onların evlerine mutlu olarak gitmelerini biz de en az onlar kadar arzu ediyoruz. Bu olay bizi de mutlu eder. Biz bugüne kadar icraatlarımızla çalışanlarımıza verdiğimiz önemi gösterdik. Bu masadan hepimizin mutlu olarak kalkmasını temenni ediyorum. Dileğim bu masada sözleşme görüşmelerinin mutlu sonla bitmesidir” dedi.

 


Belediye-İş Sendikası Kocaeli 1 No’lu Şube Başkanı Osman Suat Kalyoncu ise, müzakerelerin masada son bulacağını düşündüğünü dile getirerek, “Her iki tarafın da masadan memnun kalkacağını umuyorum. Müzakereleri masada bitirince, tüm üyelerimizin katılımı ile Belediye önünde davullu zurnalı eğlence düzenleyeceğiz. Halay çekip eğlenmek istiyoruz” şeklinde konuştu.