BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
813
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
33
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
12
GÜNCELLENME TARİHİ: 01.07.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Marmara Belediyesi’nde İmzalar Atıldı


11 Kasım Pazartesi 2019.


Yerelsen’in üye belediyelerinden Marmara Belediyesi’nde toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde anlaşma sağlandı. Yerelsen ve Hizmet-İş taraf olduğu sözleşme görüşmeleri, belediye hizmet binasında gerçekleştirildi.

Yerelsen’in çeşitli temaslarının ardından başlayan görüşmede Marmara Belediyesi’ni temsilen İnsan Kaynakları Müd.V. Murat ÜNLÜ katılırken Yerelsen’den ise sendika uzmanlarımız Murat ASLAN, Melih KURAN ve İbrahim Halil ÇELİK hazır bulundu. Toplantıda işçi tarafını temsil eden Hizmet-İş sendikasından ise Balıkesir Şube Başkanı Savaş DAL katılım gösterdi.

33 işçiyi ilendiren toplu iş sözleşmesi  görüşmelerinde yapılan müzakereler sonucunda taslak üzerinde anlaşma sağlanarak imzalar atılmıştır. Sözleşme sonrasında bir konuşma yapan Marmara Belediye Başkanı Süleyman AKSOY yeni dönem için imzalanan toplu iş sözleşmesinin iki tarafa da hayırlı olmasını temenni etti. Yerelsen ekibinin ve işçi sendikasının emeklerinden dolayı teşekkür etti. Ayrıca masada bitmesinin de kendilerini memnun ettiğinin altını çizdi.