BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
786
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
6
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
30
GÜNCELLENME TARİHİ: 05.02.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Sarımeşe Belediyesi’nde Toplu İş Sözleşmesi İmzalandı…


26 Mayıs Pazartesi 2008.

 
 
 
 
Sarımeşe Belediyesi’nde çalışan 17 işçiyi ilgilendiren Toplu iş sözleşmesi, 21.05.2008 günü Belediye hizmet binası önünde düzenlenen törende imzalandı.

 

 
 
 

İmza törenine, Sendikamız Başkan Vekili Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU,Sendikamız Genel Sekreteri Av. Halil ÜSTÜNDAL,  Belediye Başkanı Ergün BERDAN ile Genel-İş Şube yetkilileri ve Belediye çalışanları katıldılar.

 
 
 
 

Sendikamız Başkan Vekili  Dr. Mustafa ÇÖPOĞLU imza törenindeki konuşmasında “Dün İzmit Belediyesinin sözleşmesini büyük bir coşku ile kutladık. Bu gün de burada Sarımeşe Belediyesinin sözleşmesi imzalanacak. Bu sözleşmenin müzakere sürecinde katkılarını esirgemeyen sendika yetkililerine Belediye Başkanına ve ekibime teşekkür ediyorum”. dedi.

 

Başkan Ergün BERDAN ile Genel-İş Şube Başkanı  Gürol GÜÇLÜ de “Sözleşmenin masada bitmesinden duydukları memnuniyeti ifade ederek sözleşmenin tüm çalışanlara hayırlı olmasını dilediler.

 
          

İmza töreni sonrasında işyeri  sendika temsilcisi tarafından işçiler adına Başkan Ergün BERDAN’a teşekkür plaketi verildi.