BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Serdivan’da Sözleşme Tamam


16 Mayıs Pazartesi 2016.

4

Sendikamız üyelerinden Serdivan Belediyesi’nde, 79 işçinin heyecanla beklediği toplu iş sözleşmesi görüşmeleri sonuçlanarak imza altına alındı. İlk oturumuna 11 Şubat 2016 tarihinde başlanan toplu iş sözleşmesi görüşmeleri her iki taraf arasında varılan mutabakat sonucunda 11 Mayıs 2016 tarihinde Serdivan Belediye Başkanlığında yapıldı.

Serdivan Belediyesi’nde işveren adına toplu iş sözleşmeleri müzakerelerini takip eden sendikamız ile Hizmet İş sendikası arasında gerçekleşen toplu iş sözleşmesi imza törenine Serdivan Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Osman Çevik ile İnsan Kaynakları ve Eğit Müdürü İbrahim Doğan’ın yanı sıra Genel Sekreter Yardımcımız Yahya Bilgin, sendika uzmanlarımızdan Cavit Tokpınar ve sendika danışmanı Ertuğrul Özcan katıldı.  Hizmet İş sendikası yetkililerinin de hazır bulunduğu anlaşma imzası sonucunda 79 maddelik sözleşme iki yıllığına bağıtlandı.

Atılan imzalar sonucunda Genel Sekreter Yardımcımız Yahya Bilgin iki yıllığına geçerli olacak toplu iş sözleşmesinin her iki tarafa da hayırlı olması temennisinde bulundu.