BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

Söğütlü Belediyesi’nde Görüşmeler Başladı


6 Ocak Cuma 2017.

sogutlu-2-972-x-648

Sendikamızın üyelerinden Sakarya’nın Söğütlü Belediyesi’nde yeni dönem toplu iş sözleşmesi görüşmeleri için masaya oturuldu. 16 belediye çalışanını ilgilendiren toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin ilki sendikamız ile Belediye İş sendikası arasında yapıldı. 5 Ocak 2017 tarihinde yapılan ilk oturum Söğütlü Belediyesi’nde gerçekleştirildi.

Toplantı öncesi Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç ziyaret edilerek sözleşme süreci hakkında bilgi verildi. Başkan Genç’in ziyareti sonrasında toplantıya geçildi. Yapılan ilk oturuma Söğütlü Belediyesi’ni temsilen Başkan Hüseyin Genç’in yan sıra sendikamızın Genel Sekreteri Av. Mümtaz Uzun, sendikamız uzmanlarından Yavuz Altınışık, Cavit Tokpınar ve sendika danışmanı Ertuğrul Özcan katıldı. Belediye İş Sendikası yetkililerinin de hazır bulunduğu toplantıya belediye çalışanlarını temsilen Belediye İş Sendikası Şube Başkanı Osman Şar ile sendika yetkilileri iştirak etti.

Yapılan ilk görüşme sonunda işçi sendikası tarafından sunulan 60 maddelik sözleşme teklif taslağındaki 24 madde kabul edildi. Kalan maddelerin ise ertelenerek bir sonraki oturumda görüşülmesine karar verildi.

sogutlu-3-972-x-648