BUGÜNE KADAR BAĞITLANAN TİS
808
2024'DE
BAĞITLANAN TİS
28
DEVAM EDEN TİS GÖRÜŞMELERİ
18
GÜNCELLENME TARİHİ: 03.05.2024

YERELSEN’DE ARAYIN:

TEMMUZ AYI İSTİŞARESİ SERDİVAN’DA YAPILDI


3 Temmuz Çarşamba 2013.

GENEL GÖRÜNÜM

Sendikamızın 2013 Temmuz ayı istişare toplantısı Sakarya’nın Serdivan ilçesinde yapıldı. Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantı, 02 Temmuz 2013 tarihinde Tunatan tesislerinde gerçekleştirildi. Toplantıya Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı ve sendikamız Genel Başkanı Zeki Toçoğlu, Genel Başkan Vekilimiz Dr. Mustafa Çöpoğlu, Genel Sekreterimiz Mümtaz Uzun, yönetim kurulu üyeleri ve üye belediye başkanları katıldı.

 

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar

Toplantı açılışında kısa bir konuşma yapan Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, sendikamıza üye belediye başkanlarını ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirtti.  Toplantının Serdivan ilçesinde yapılması münasebetiyle Yerelsen’e teşekkür eden Başkan Alemdar, yapılan toplantının verimli geçmesini ve hayırlara vesile olmasını diledi.  Yusuf Alemdar’ın konuşmasından sonra üyelerimize Serdivan Belediyesi’nin faaliyetlerini içeren kısa bir video izletildi.

DÖRTLÜ

Yeni Üyeler Tanıtıldı

Sendikamızın çalışmaları ve teşkilatlanma hakkında bilgi vermek üzere söz alan Genel Başkan Vekilimiz Dr. Mustafa Çöpoğlu; öncelikle sendikamıza yeni üye olan Kırşehir, Gördes; Çaybaşı ve Taraklı belediyeleri hakkında kısa bir bilgi verdi.

Dr. Mustafa Çöpoğlu

Dr. Mustafa Çöpoğlu

2013 yılında yapılan toplu iş sözleşmelerini slayt gösterisi eşliğinde anlatan Çöpoğlu en son Sapanca Richmond Otel’de gerçekleştirdiğimiz Mart ayı istişare toplantısına değinerek değerlendirmede bulundu.  Kitap ve dergi çalışmaları hakkında üyelerimize bilgi veren Çöpoğlu sendikamız tarafından yayımlanan yeni kitapların tanıtımını yaparak sendikamızın sekizinci kuruluş yıl dönümüne değindi.

Toplantıda söz alan Genel Sekreterimiz Mümtaz Uzun, sendikamızın 2013 yılında imzaladığı toplu iş sözleşmeleri ile müzakeresi devam eden sözleşmeler ile üye aidatları hakkında üyelerimize detaylı bilgiler verdi.

Mümtaz Uzun

Mümtaz Uzun

Genel Başkan’dan Katılımcılara Teşekkür

Toplantımızın kapanış kısmında söz alan Genel Başkanımız Zeki Toçoğlu, konuşmasına, ev sahipliği dolayısıyla Serdivan Belediye başkanına teşekkür ederek başladı. Toplu iş sözleşmelerinde alınan mesafeye değinen Toçoğlu, imzalanan sözleşmeler arasında denge sağlanmış olmasının önemli bir husus olduğuna dikkat çekti.

Zeki Toçoğlu

Zeki Toçoğlu

Sendikamıza yeni üye olan belediyelere, üyeliklerinin hayırlı olmasını dileyen Toçoğlu yeni sendikal çalışmalarda taşeron işçilerle ilgili hususların olduğunu ifade ederek ileriye yönelik sıkıntıların yaşanmaması adına bu konuda sendika olarak hazırlıklı olmanın önemini vurguladı. Yaklaşan seçimler dolayısıyla herkese başarılar dileyen Toçoğlu  Ramazan ayının hayırlı geçmesi temennisinde bulunarak üyelerimize katılımlarından dolayı teşekkür etti. Yapılan toplantı bir sonraki istişare toplantısının yeri ve zamanı belirlenerek son buldu.

ÜÇLÜ 1

 

UZUN ÜÇLÜ